máj 2020

Mini Mladší žiaci Starší žiaci Dorast Juniori Seniori Veteráni

ME Praha

01. 05. 2020 - 03. 05. 2020 | CZE
Kategória: muži, ženy
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

EC Cluj-Napoca

02. 05. 2020 - 03. 05. 2020 | ROU
Kategória: U18
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

GS Baku

08. 05. 2020 - 10. 05. 2020 | AZE
Kategória: muži, ženy
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

MVC Rimavská Sobota

09. 05. 2020 | SVK
Kategória: U9, U11, U13, U15
Účasť JC Slávia STU: áno (všetci pretekári)

EC Kaunas

09. 05. 2020 - 10. 05. 2020 | LTU
Kategória: U21
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

EC Bielsko Biala

16. 05. 2020 - 17. 05. 2020 | POL
Kategória: U18
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

EC Malaga

16. 05. 2020 - 17. 05. 2020 | ESP
Kategória: U21
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

EC Orenburg

16. 05. 2020 - 17. 05. 2020 | RUS
Kategória: muži, ženy
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

VT Bielsko Biala

18. 05. 2020 - 20. 05. 2020 | POL
Kategória: U15, U18

ME Veteráni

21. 05. 2020 - 24. 05. 2020 | GRE
Kategória: veteráni, veteránky
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

MVC Bardejov

23. 05. 2020 - 24. 05. 2020 | Bardejov
Kategória: U9, U11, U13, U15, U18, U21
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

EC Coimbra

23. 05. 2020 - 24. 05. 2020 | POR
Kategória: U18
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

Masters Doha

28. 05. 2020 - 30. 05. 2020 | QAT
Kategória: muži, ženy
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

EC Leibnitz

30. 05. 2020 - 31. 05. 2020 | AUT
Kategória: U21
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

Legenda

Super Mini U9 7 - 8 rokov ročníky 2013 - 2012
Mini U11 8 - 10 rokov ročníky 2012 - 2010
Mladší žiaci U13 11 - 12 rokov ročníky 2009 - 2008
Starší žiaci U15 13 - 14 rokov ročníky 2007 - 2006
Dorast U18 15 - 17 rokov ročníky 2005 - 2003
Juniori U21 18 - 20 rokov ročníky 2002 - 2000
Seniori 21 a viac rokov ročník 1999 a starší
ME, MS majstrovstvá Európy, sveta
YOG olympijské hry mládeže
SP, GS, GP svetový pohár, grand slam, grand prix
EC európsky pohár
M - SR majstrovstvá Slovenska
MT medzinárodný turnaj
VC veľká cena
VT výcvikový tábor (sústredenie)