marec 2020

Mini Mladší žiaci Starší žiaci Dorast Juniori Seniori Veteráni

Skúšky technickej vyspelosti

01. 03. 2020 | ŠH MLADOSŤ

EJU Kata Tournament

01. 03. 2020 | BEL
Kategória: muži, ženy
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

VT Nymburk

02. 03. 2020 - 08. 03. 2020 | CZE
Kategória: muži, ženy

GP Rabat

06. 03. 2020 - 08. 03. 2020 | MAR
Kategória: muži, ženy
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

Liga olympijských nádejí, 3. kolo

07. 03. 2020 | Pezinok
Kategória: U9, U11, U13, U15
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

EC Uster-Zürich

07. 03. 2020 - 08. 03. 2020 | SUI
Kategória: muži, ženy
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

Majstrovstvá BA kraja

07. 03. 2020 | Pezinok
Kategória: U9, U11, U13, U15
Účasť JC Slávia STU: áno (všetci pretekári)

EC Záhreb

07. 03. 2020 - 08. 03. 2020 | CRO
Kategória: U18
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

VT Záhreb

09. 03. 2020 - 10. 03. 2020 | CRO
Kategória: U15, U18

GS Ekaterinburg

13. 03. 2020 - 15. 03. 2020 | RUS
Kategória: muži, ženy
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

EC Coimbra

14. 03. 2020 - 15. 03. 2020 | POR
Kategória: U21
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

M-SR juniorov

15. 03. 2020 | Banská Bystrica
Kategória: U21
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

VT Banská Bystrica

15. 03. 2020 | Banská Bystrica
Kategória: U18, U21

EC Sarajevo

21. 03. 2020 - 22. 03. 2020 | BIH
Kategória: muži, ženy
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

EC Athens

21. 03. 2020 - 22. 03. 2020 | GRE
Kategória: U21
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

GP Tbilisi

27. 03. 2020 - 29. 03. 2020 | GEO
Kategória: muži, ženy
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

MVC Pezinok

28. 03. 2020 | Pezinok
Kategória: U9, U11, U13, U15, U18
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

VT Pezinok

29. 03. 2020 | SVK, Pezinok
Kategória: U11, U13, U15, U18

EC Tula

30. 03. 2020 - 01. 04. 2020 | RUS
Kategória: U18
Účasť JC Slávia STU: áno (iba nominovaní pretekári)

Legenda

Super Mini U9 7 - 8 rokov ročníky 2013 - 2012
Mini U11 8 - 10 rokov ročníky 2012 - 2010
Mladší žiaci U13 11 - 12 rokov ročníky 2009 - 2008
Starší žiaci U15 13 - 14 rokov ročníky 2007 - 2006
Dorast U18 15 - 17 rokov ročníky 2005 - 2003
Juniori U21 18 - 20 rokov ročníky 2002 - 2000
Seniori 21 a viac rokov ročník 1999 a starší
ME, MS majstrovstvá Európy, sveta
YOG olympijské hry mládeže
SP, GS, GP svetový pohár, grand slam, grand prix
EC európsky pohár
M - SR majstrovstvá Slovenska
MT medzinárodný turnaj
VC veľká cena
VT výcvikový tábor (sústredenie)