december 2018

Mikulášska olympiáda mládeže

08. 12. 2018 | Sokol, Bratislava
U9, U11, U13, U15
Kategória turnaja: Domáci turnaj
Tréneri: Gabriela Geršiová, Magdaléna Mužíková, Martin Pisoň, Libor Pulc
*Kliknutím na meno pretekára zobrazíte jeho profil.
  Priezvisko a meno Rok nar. Veková kategória Váhová kategória Výhry Prehry Miesto Body
1 Mezovský Július 2010 U9 36 kg 4 0 1 50
2 Bilka Oliver 2008 U11 28 kg 2 0 1 40
3 Kliuchkovych Artem 2011 U9 25 kg 2 0 1 40
4 Kraus Maxim 2008 U11 37 kg 2 0 1 40
5 Lis Ilya 2005 U15 38 kg 2 0 1 40
6 Maslač Rajko 2006 U13 46 kg 2 0 1 40
7 Balvanová Radka 2012 U9 22 kg 2 1 2 35
8 Paľko Daniel 2010 U9 28 kg 2 1 2 35
9 Pecha Matej 2006 U13 60 kg 2 1 2 35
10 Krivošíková Tamara 2009 U11 28 kg 1 1 2 30
11 Lisá Zora 2011 U9 36 kg 0 2 2 0
12 Mikulášek Daniel 2012 U9 21 kg 3 1 3 35
13 Balvan Šimon 2008 U11 28 kg 2 1 3 30
14 Klinčok Ladislav 2010 U9 22 kg 2 1 3 30
15 Števček Richard 2011 U9 28 kg 2 1 3 30
16 Čatay Alex 2007 U13 34 kg 1 0 3 25
17 Berešík Martin 2006 U13 50 kg 1 2 3 25
18 Ďurža Matej 2008 U11 55 kg 1 2 3 25
19 Žigmund Filip 2009 U11 26 kg 0 2 3 0
20 Hrdlíková Nina 2011 U9 22 kg 0 3 4 0
21 Krajčovičová Alex 2012 U9 31 kg 0 3 4 0
22 Jenis Miloš 2010 U9 28 kg 2 2 5 20
23 Balvan Samuel 2009 U11 33 kg 1 2 5 15
24 Hrdlík Lukáš 2012 U9 25 kg 1 2 5 15
25 Kliuchkovych Olexandr 2009 U11 28 kg 1 2 5 15
26 Madarás Boris 2009 U11 35 kg 1 2 5 15
27 Musil Samuel 2011 U9 28 kg 1 2 5 15
28 Čierny Viktor 2011 U9 25 kg 1 2 5 15
29 Adámek Tobias 2011 U9 26 kg 0 4 5 0
30 Piroha Matúš 2012 U9 36 kg 0 4 5 0
31 Jenis Matúš 2012 U9 22 kg 1 1 5
32 Grunský Leo 2009 U11 46 kg 1 3 5
33 Pisár Nikolas 2011 U9 25 kg 0 2 0
34 Trajlinek Martin 2011 U9 22 kg 0 2 0
35 Čatay Gregor 2010 U9 28 kg 0 2 0

Turnaj olympijských nádejí, 3. kolo

02. 12. 2018 | Pezinok
U9, U11, U13, U15
Kategória turnaja: Domáci turnaj
*Kliknutím na meno pretekára zobrazíte jeho profil.
  Priezvisko a meno Rok nar. Veková kategória Váhová kategória Výhry Prehry Miesto Body
1 Balvan Šimon 2008 U11 ? 2 0 1 40
2 Balvan Samuel 2009 U11 ? 2 2 3 30

Legenda

Super Mini U9 7 - 8 rokov ročníky 2011 - 2010
Mini U11 8 - 10 rokov ročníky 2010 - 2008
Mladší žiaci U13 11 - 12 rokov ročníky 2007 - 2006
Starší žiaci U15 13 - 14 rokov ročníky 2005 - 2004
Dorast U18 15 - 17 rokov ročníky 2003 - 2001
Juniori U21 18 - 20 rokov ročníky 2000 - 1998
Seniori 21 a viac rokov ročník 1997 a starší
ME, MS majstrovstvá Európy, sveta
YOG olympijské hry mládeže
SP, GS, GP svetový pohár, grand slam, grand prix
EC európsky pohár
M - SR majstrovstvá Slovenska
MT medzinárodný turnaj
VC veľká cena
VT výcvikový tábor (sústredenie)